Banesa ne shitje ne ulqin - Kvadratura 54 m2 Kto Banesa jan n nj lokacion te.

 
Truall 1 Hektar n SHITJE n Marec 800 ari. . Banesa ne shitje ne ulqin

nse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurt. Shitet Banesa ne Ulcinj Shitet. 320,000 . 57m2 n "PREMIUM HOME - Mitrovic. ui; 29 Jan 1733. Kjo banes ka gjithka pr nj jetes ekskluzive n Ulqin, ky sht vendi m i mir pr t jetuar n Ulqin. Log In My Account ob. Land Size 68 M 2; Year Built 2020. Per cdo informate shtese na shkruani ne email ose na kontaktoni ne numrin telefonik. 25 m2 Shtyp Banesat ndodhen n&235; Sh&235;ngjin, te Rana e Hedhun, n&235; Ilyonis Residence, n&235; nj&235;rin nd&235;r vendet m&235; t&235; frekuentura t&235;. Shiten banesa me madhesi te ndryshme (39m2, 43m2, 46m2) ne Ulqin. 000 . Kompleksi Solis Residence sht i pozicionuar te &39;Rana e Hedhun&39; n Shngjin, sht nj nga plazhet m relaksuese dhe m t prsosura pr t investuar. Banesat jan ndrtuar me cilsi t lart, ajo q do t ju bind kur i shihni kto banesat. Shitsit t Besuar. Banesa ndodhet n katin e 6-t, sht. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Cmimi eshte 55. Baraka dhe garazha , 1. Cmimi eshte 55. mm; ek. Shefqet Shkupi , Blloku B41 , Kati i 1-r, Lokali nr. Banesa me siprfaqe 62m neto ndodhet n Dardani, mbi pllaton e Kurrizit. i Trenit (Rr. Perfundimi i punime eshte ne shtator 2024. May 16, 2022 Banes-Duplex 188m n SHITJE n o. 8,500 ari. Bni nj krkes kshtu q ne do t gjeni Banesa n Ulqini pr ju. compropertybanesa-eksluzive-ne-shitje-ne-ulqin ID e shpalljes 11716. Apartment Banesa. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. 9M views. com - Falas. 5 nn 2023 - Merr me qira nga njerzit n Velipoj, Shqipri me 20nat. com - Falas. 4 dhoma. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. 5 foto. Pavar&235;sisht n&235;se jeni duke k&235;rkuar me fjal&235; ky&231;e banesa ne shitje,kategori Apartamente ,ose vendndodhje Tiran&235; ,MerrJep. Banesa sht shum afr Qendrs, dhe sht shum e prshtatshme pr banim. Banesa ndodhet n katin e 6-t, sht. Kati i 2-t Banesa ka kt rnditje Qndrimi ditor Kuzhin. Pej 6 shtator 1046. Apartment ne ulqin Blihet Jepet me qera Shitet Krkohet me qera Krkohet pun Ofrohet pun. Banesa ne shitje cair. 5m ndodhet n lagjen Mati 1, n kompleksin Fisniku ndrtuar nga Ba. 09 Gush 1626 Agjent pr shitje t prons. Dec 6, 2015 Troje ne Shitje Ulqin. 5m n SHITJE n Mati 1. Banesa ka nj dhom gjumi, nj dhom t ndenjes, nj banjo moderne , kuzhin dhe parking privat. Banes n Ulqin-Mali i Zi. Banesa sht n katin e pare ka 54 m2 dhe 109 m2 tarrac shum t bukur dhe te madhe me pamje nga deti. Banesa ne Shitje Ulqin Cmimi 900 euro per m2 Kvadratura 43 m2 dhe 46m2 me nje dhome gjumi. Kjo sht banesa e fundit me dy dhoma gjumi prandaj nxitoni nse dshironi t keni nj banes ekskluzive pran plazhit t vogl ne Ulqin dhe pran pyllit me pisha. Eshte ndertim i ri dhe eshte ne katin e 3. Shpallje pr banesa n Ulqin me lokacione t ndryshme pr shitje, si banesa n Ulqin tek Plazha e Madhe, Plazha e Vogl, banes n qendr t Ulqinit, banes n Pinjesh. 8,500 ari. 108 250 EUR Numri i dhomave 2. Banesa ka nj dhom gjumi, nj dhom t ndenjes, nj banjo moderne , kuzhin dhe parking privat. Shitet apartament 77m2,110. Kati prdhes ka 1 dhom gjumi, sallon, kuzhin dhe banjo, tarraca ndodhet n pjesn e prparme. 108 250 EUR Numri i dhomave 2. Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Cmimi 51. Banesa ndodhet n Dardani, tek Parku i Dardanis. com Banesat jan n ndrtim e sipr . Local service. 1 1 85 m 2 Krkim i zgjeruar Qyteti Lagjja Statusi Lloji Min Dhoma gjumi Min Banjo Search T fundit Truall 1. Feb 2, 2023 Banesa ndodhet n objektin e ndrtuar nga &39;Lesna&39;, n Emshir. 000 Euro ne Pinjes (Ulqin) Dy dhoma gjumi nga mobilja mbetet kuzhina. Banes&235; 76m&178; n&235; SHITJE n&235; Ulqin. com Apartment Banesa n shitje n Lezh - Kerkoni ose postoni tani Apartment Banesa n Lezh Shpallje falas ne MirLir. 320,000 . Banesa te lira ne shitje ne ulqin dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona shtepia ne shitje urgjente apartament ne fresk sa banor ka londra shtepi ne shitje te liqeni thate shtepi ne shitje rolling hills shes apartament komuna e parisit rruga dibres tirane shtepi ne shitje ne sarande shitet. 000 pr parcele. Cmimi eshte 50. mimi 125. Banesa 90. Krkoni shpallje n MerrJep. Troje ne shitje ne Qurkaj ndrmjet Plazhit te madh dhe Briska Gora dhe Liqeni Shas. ulqin N shitje (Shitet, Shes), Krkohet (Krkoj te blej), Me qera, Krkohet me qera Patundshmri. Objekti posedon 2 ashensor, parking t jashtm t mjaftueshm, sigurim fizik dhe sigurim nn mbikqyrjen e kamerave,. 045 600 650. shitje dhe. Banes me qira me 2 dhoma gjumi, banesa gjendet n Kompleksin Banesor Kodrina ne katin e 1-r. Detajet e Pron&235;s Banes&235; n&235; shitje 76m2 n&235; Fush&235; Kosov&235; 47,120 P&235;r Shitje Fush&235; Kosov&235;-- Pershkrimi Banesa gjend&235;t n&235; Fush&235; Kosov&235; e ndertuar nga kompania Miri. 24 m. 8,500 ari. Sep 14, 2017 Shtepia ne shitje Ulqin Plani. Banesa ne shitje ne Ulqin Data 03052018 1420 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Prshkrimi. Smart Patundshm&235;riOfron&235; p&235;r shitje nj&235; super banes&235; 21 me 2 dhoma gjumi, n&235; Fush&235; Kosov&235;. Troje ne Shitje Ulqin. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. Objekti sht i ndrtuar me cilsi shum t lart. Ulqin dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona sa banor ka londra shtepi ne shitje rolling hills shtepi ne shitje te liqeni thate shes apartament komuna e parisit rruga dibres tirane shtepi ne shitje ne sarande apartament ne shitje gjiri i lalzit shitet shtepi ne golem shes shtepi 11 ne tirane. Prag apartamente Ulqin e vendosur n nj distanc e afrt nga shtitorja kryesore e Ulqinit , n afrsi t qytetit t vjetr dhe Plazhit te Vogl (150 m). Banesa gjendet n lagjen Emshir, n objektin e ndrtuar nga kompania Nartel Exin. Detaje Planimetri. comNa percjelni ne facebook httpsfacebook. Banesat ndodhen n Fush Kosov, ndrtim i Model Slovenia. 00 m 2. com, pasi ne jemi reklamuesi m i madh n vend. Nse shikoni fotot do t shihni se t gjitha materialet dhe konstruksioni jan t cilsis m t lart nga parketi, pllaka, dyer t brendshme, dyer dhe dritare ballkoni, grila elektrike pr ulje dhe ngritje, banjo dhe WC. Banesa gjindet n Mal Te Zi " Ulqin" - Tek Fura Evropa. 2 nn 2023 - Merr me qira nga njerzit n Peja me 20nat. Troje ne shitje ne Qurkaj ndrmjet Plazhit te madh dhe Briska Gora dhe Liqeni Shas. 98m ndodhet Veternik, n kompleksin i cili sht duke u ndrtuar nga kompania Alb Dizajn. Apartment Banesa. Krkoni shpallje n MerrJep. Banesa shitet me &231;mim sipas marr&235;veshj&235;s. Banesa n&235; dispozicion p&235;r shitje ndodhet n&235; Lagjen Rruga C, te Hoxha Invest. com - Falas. Banesa gjend&235;t n&235; Fush&235; Kosov&235; e ndertuar nga kompania Miri. Nga rrugt e zhurmshme t Prishtins deri te lagjet e qeta t Pejs, Gjilanit, Mitrovics, dhe m shum, do t gjeni nj zgjedhje t ndryshme t shpalljeve pr banesa me qera Ferizaj, banesa me qira n Prishtin, MerrJep banesa Prizren apo qytete t tjera q i prshtaten. Kto Banesa jan n nj lokacion te mrekulushem jo shum larg nga plazhi madh , si dhe vetm disa minuta nga qendra t qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. 2 1 83. RH Real Estate. 13 Tet 2022 SHITEN BANESA N ULQIN. Log In My Account oo. Banesa posedon 1 Dhom e gjumit, salloni me kuzhin bashk dhe banjo. 00 m 2. Pavarsisht nse jeni duke krkuar me fjal kye Ulqin ,kategori TokFusha dhe farma ,ose vendndodhje,MerrJep. 36. Shitet Banesa ne. Ofron kushte shum t mira pr banim, si dhe ofron sigurim 24 or, parking t mjaftueshm, mirmabjtje t organizuar nga kompania, ashensor etj. Prag apartaments Buda Tomoviqa, Ulqin, 85360, Montenegro Show map Phone 38269444194 Description Reviews Scores Prag apartamentet p&235;rfaq&235;sojn&235; nj&235; nga apartamentet m&235; t&235; mira n&235; zon&235;n e qytetit t&235; Ulqinit. M shum detaje. 5m n SHITJE n Mati 1. shitje dhe. Pavarsisht nse jeni duke krkuar me fjal kye banesa ne ulqin ,kategori Banesa ,ose vendndodhje Klin ,MerrJep. A magnifying glass. gjithashtu ka vend parkim. t&235; Kalas t&235; Ulqinit dhe Plazhit te vogel. Banesa ne Shitje me pamje nga deti dhe kalaja ne Ulqin. Banesa ka qasje t shpejt n Qendr dhe sht shum e prshtatshme pr banim, duke ofruar qetsi dhe komoditet. 5m n SHITJE n Mati 1. mimi 125. 175 000 EUR. 9m n SHITJE n komplek. Banesa ne shitje Ulqin me 2 dhoma gjumi me ngrohje n dysheme dhe me Pamje Mrekulushme nga Deti. Lloji Banesa Statusi Shitje mimi 1,100,00. Kan mbetur vetm disa apartamente pr shitje, kshtu q nxitoni t blini nj nga apartamentet m t mira n pjesn m t mir t qytetit me mimin m t lir ne lagjen Pinjesh ne Ulqin. Pavarsisht nse jeni duke krkuar me fjal kye Ulqin ,kategori Banesa ,ose vendndodhje,MerrJep. Apr 20, 2018 Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin UlcinjApartments. Banesa sht komplet e mobiluar me mobile te reja dhe posedon sistem t ngrohjes me rrym, ashensor, parking pr banor, etj. 9m n SHITJE n komplek. Aug 28, 2010 Gjate shume vitesh eksperience ne fushen e pasurive te paluajteshme ne Ulqin, kemi pare qe ka patur shume kerkesa per banesaapartamente ne bregdet te Ulqinit. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin UlcinjApartments. mimi i ksaj banese sht ulur, prandaj na kontaktoni menjher nse jeni t interesuar ta blini kt banes n Ulqin me nj mim t. Po ashtu, pasi e merr, nuk mund ta nxjerr&235;sh n. 13 Tet 2022 SHITEN BANESA N ULQIN. Detaje t&235; pron&235;s. Lloji Banesa Statusi Shitje mimi 1,100,00. Banesa te lira ne ulqin dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona sa banor ka londra shtepi ne shitje rolling hills shtepi ne shitje te liqeni thate shes apartament komuna e parisit rruga dibres tirane shtepi ne shitje ne sarande apartament ne shitje gjiri i lalzit shitet shtepi ne golem shes shtepi 11. Banesa ne shitje Ulqin me 2 dhoma gjumi me ngrohje n dysheme dhe me Pamje Mrekulushme nga Deti. Madhsia e truallit sht 500 m2. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Kto Banesa jan n nj lokacion te mrekulushem jo shum larg nga plazhi madh , si dhe vetm disa minuta nga qendra t qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Apartment Banesa Banese ne Shitje tek Rruga C. Ne ofrojm nj gam t gjer t banesave me qira n qytete t ndryshme n t gjith Kosovn. 300,000 RH Real Estate Kompania jon ofron shrbime n shitblerje dhe ndrmjetsime n qiradhnie t patundshmrive si Banesa, Shtpi, Troje, Zyre, Lokale, Objekte Afariste. Banesa ne Shitje Plazhi i Madh Ulqin Kjo sht nj nga banesat m t mira ende n dispozicion pr shitje. Per cdo informate shtese na shkruani ne email ose na kontaktoni ne numrin telefonik. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka 1 dhome gjumi dhe dhomen e ndejes me kuzhin si dhe banjo dhe balkon gjithashtu ka edhe paking te garantuar. Troje ne shitje ne Qurkaj ndrmjet Plazhit te madh dhe Briska Gora dhe Liqeni Shas. Banesa ndodhet n nj lagje atraktive, t sigurt dhe shum t qet pr banim. Kati prdhes ka 1 dhom gjumi, sallon, kuzhin dhe banjo, tarraca ndodhet n pjesn e prparme. shitje dhe. Siprfaqja e toks 4 x 2592 m2. 63 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp. Mundesi pagese me 3 keste. Lloji Banesa Statusi Shitje. Discover videos related to Banesa ne shitje ulcinj on TikTok. com Shtepi Vila n shitje n Prishtin - Kerkoni ose postoni tani Shtepi Vila n Prishtin Shpallje falas ne MirLir. ui; 29 Jan 1733. Shitet shtpia 200m2 ne 2. Banese ne shitje ne Bregun e Diellit. Kompania jon ofron shrbime n shitblerje dhe ndrmjetsime n qiradhnie t patundshmrive si Banesa, Shtpi, Troje, Zyre, Lokale, Objekte Afariste. Apr 20, 2018 Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin UlcinjApartments. Ndrtesa posedon hapsir parkingu t mjaftueshme pr banor dhe ashensor. Banesat jan ndrtuar me cilsi t lart, ajo q do t ju bind kur i shihni kto. Banesa gjendet n lagjen Pejton n objektin Nartel Center, ndrtuar nga kompania e ndrtimit Nartel. Perfundimi i punimeve eshte ne shtator 2024. Local service. Po ashtu, pasi e merr, nuk mund ta nxjerr&235;sh n. Apartment Banesa. mimi 125. Ndodhet n nj zon shum t prshtatshme e cila ka qasje. Me pamje t mrekullushme. Nse, gjat krkimin tuaj ulqin Krkohet (Krkoj te blej), Me qera, N shitje (Shitet, Shes), Krkohet me qera, Kerkoj pun, Oferta pun (punesim), Ndrrohet juve nuk ju shfaqen rezultate t prshtatshme, ju rekomandojm t regjistroni nj shpallje me t ciln do t merrni nj ofert pr ato q blini ose shisni. Per kete arsye kemi nxjerre ne shitje nje komplex apartamentesh per shitje ne nje nga vendodhjet me interesante te Ulqinit ku jane te gjitha sherbimet perreth kompleksit. The space. Banesa gjendet n&235; Arberi af&235;r Komun&235;s s&235; re. Banesa te lira ne shitje ne ulqin dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona shtepia ne shitje urgjente apartament ne fresk sa banor ka londra shtepi ne shitje te liqeni thate shtepi ne shitje rolling hills shes apartament komuna e parisit rruga dibres tirane shtepi ne shitje ne sarande shitet. Krkoni shpallje n MerrJep. banesa gjendet ne qender te Ulqinit me saktesisht 200m prej rrethit kryesore. UrgjentOfrohet per Shitje Banesa50m2. 10 para taksave dhe tarifave. Lokacioni Ferizaj, Kosove Nr. Shtepia ne shitje Ulqin Plani. Banesa ndodhet n kompleksin &39;Famis&39; ne Bregun e Diellit. 900 . Apartamente, shtepi, vila, zyra, dyqane, toka n shitje, blerje dhe me qira n Tiran dhe n bregdet. banesa ne shitje T gjitha Vendbanime Apartamente Tiran. Kto banesa jan ty u shitur shpejt kshtu q nse keni ndrmend t blini nj banes ne Ulqin t shklqyer n nj vend t shklqyer,me ndrtimin e materialeve me cilsi t lart na kontaktoni menjher. ulqin N shitje (Shitet, Shes), Krkohet (Krkoj te blej), Me qera, Krkohet me qera Patundshmri. Jan 7, 2016 Banesa ne shitje ne Ulqin. Uebfaqja jon prdor Cookies pr t prmirsuar eksperiencn tuaj n shfletimin e faqes. Prishtin, Kalabri , Rr. Rrugs C po i shtohet nj objekt i veant, shum modern dhe luksoz. Banesa ne Shitje Plazhi i Madh Ulqin Kjo sht nj nga banesat m t mira ende n dispozicion pr shitje. Ndertsa 6 Katshe. Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si banesa, lokale apo shtepi. 175 000 EUR. Banesa ne shitje Blihet Jepet me qera Shitet Krkohet me qera Krkohet pun Ofrohet pun Sarand. - Banesa 82. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. Banesa, Troje,. Numri i dhomave 1. Gjith Kosova . Nov 21, 2022, 252 PM UTC av us ir br xg jk. MirLir. Discover videos related to Banesa ne shitje ulcinj on TikTok. Nse, gjat krkimin tuaj ulqin Krkohet (Krkoj te blej), Me qera, N shitje (Shitet, Shes), Krkohet me qera, Kerkoj pun, Oferta pun (punesim), Ndrrohet juve nuk ju shfaqen rezultate t prshtatshme, ju rekomandojm t regjistroni nj shpallje me t ciln do t merrni nj ofert pr ato q blini ose shisni. Apartment ne ulqin Blihet Jepet me qera Shitet Krkohet me qera Krkohet pun Ofrohet pun. May 7, 2016 Banesa ne Shitje Ulqin Cmimi 900 euro per m2 Kvadratura 43 m2 dhe 46m2 me nje dhome gjumi. Numri i dhomave 4. Nov 21, 2022, 252 PM UTC av us ir br xg jk. Burim , 1. Nov 21, 2022, 252 PM UTC av us ir br xg jk. Banesat jan ndrtuar me cilsi t lart, ajo q do t ju bind kur i shihni kto. Wohnung In Ulcinj mit Meerblick . Enri pr statistik i Malit t Zi Monstat ka dalur me nj deklarat rreth mimeve t banesave n ndrtim n qytetet e Malti t Zi. 8,500 ari. Banesa ne Shitje Ulqin Kto Banesa jan n nj lokacion te mrekulushem jo shum larg nga plazhi madh , si dhe vetm disa minuta nga qendra t qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. com - Falas. Kvadratura 54 m2 Kto Banesa jan n nj lokacion te mrekulushem jo shum larg nga plazhi madh , si dhe. 320,000 . Ndrtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapsir t mjaftueshme parkingu. Banesa, Shtpi, Troje, Zyre, Lokale, Objekte Afariste. A magnifying glass. Kati i pare ka 4 dhoma gjumi dy nga para dhe. Kto banesa jan t gatshm pr t lvizur n, ata jan n vendin m t mir n Pinjesh, me pamje nga deti, me nje dizajn t jashtm dhe t brendshm modern, me parkim t mbyllur privat, me qasje t leht dhe t shpejt rrugore m vetur deri n ndrtes, qasje t shpejt deri t qendr t qytetit, pyjeve me pisha,plazhit te vogel dhe. Ne 10,368 m2 tok ne kemi 4 parcelat nga 2592 m2. Truall 1. Dec 6, 2015 Troje ne Shitje Ulqin. TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 212 PER SHITJE. Rooms 1. 8,500 ari. Shitet banesa ne lagjen Breg. May 16, 2022 Banes-Duplex 188m n SHITJE n o. Krkoni shpallje n MerrJep. Madhsia e truallit sht 500 m2. Shtpi , 167. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. Apartments for sale Ulqin, Montenegro By Eneida Group. Shtpi pr shitje afer plazhit te vogel te Ulqinit me pamje n deti ne Pinjes. Shikoni listimet tona t shtpive, banesave dhe objekteve t ndryshme afariste dhe gjeni ofertat m t mira me mimet m t volitshme pr pasuri t pa luajtshme dhe zgjedh at q ju prshtatet. Shitsit t Besuar. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Kto Banesa jan n nj lokacion te mrekulushem jo shum larg nga plazhi madh , si dhe vetm disa minuta nga qendra t qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Banesa ka flet poseduese, n dokumenta ka 52. ulqin N shitje (Shitet, Shes), Krkohet (Krkoj te blej), Me qera, Krkohet me qera Patundshmri. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Kto Banesa jan n nj lokacion te mrekulushem jo shum larg nga plazhi madh , si dhe vetm disa minuta nga qendra t qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Llogaria ime. banesa ne shitje T &235; gjitha Vendbanime Apartamente Tiran&235;. Banesa ne shitje pran plazhi. 25 m2 Shtyp Banesat ndodhen n&235; Sh&235;ngjin, te Rana e Hedhun, n&235; Ilyonis Residence, n&235; nj&235;rin nd&235;r vendet m&235; t&235; frekuentura t&235;. Ka shum shpallje t reja n kategori t ndryshme q regjistrohen do dit n MerrJep. 00 Prishtin&235;. Jul 31, 2021 &183; Banesa me Qera - Shpallje Shqip. Shikoni t gjitha shpalljet bazuar n krkimin tuaj hotel ne ulqin Krkohet (Krkoj te blej), Me qera, N shitje (Shitet, Shes), Krkohet me qera, Kerkoj pun, Oferta pun (punesim), Ndrrohet ose regjistroni nj shpallje tani duke treguar se far sht ajo q blini ose shisni dhe prdorni t gjitha avantazhet q vijn. 35 - Te Santeja (mbrapa. Ofrohen p&235;r shitje dy banesa me. Banesa ka 3 dhoma ku prej te cilave 2 dhoma jan gjumit dhe nje dhime te ndejes me kuzhin gjithashtu banesa ka nje banjo dhe nje taras te bukur. Krkoni shpallje n MerrJep. Log In My Account cp. silly tavern soft prompt, women humping a man

Gjej vende unike pr t qndruar me host vendas n 191 shtete. . Banesa ne shitje ne ulqin

wh; kc. . Banesa ne shitje ne ulqin 4 star apartments near me

Dec 6, 2015 Troje ne Shitje Ulqin. 10 Vendi im sht afr parqeve, pyllit t pishave (n oborrin ton) pamje t mrekullueshme t detit,ullinjve, qendra e qytetit sht rreth 400 m dhe arti dhe kultura. Shitet banesa 50m2 si dhe lokali 26m2 ne Mati 1. Parcela sht 400 m2Shtpia sht 210 m2Ndodhet rreth 2 kilometra nga plazh i madh, nj vend i shklqyeshm Read more. Banesa me siprfaqe 45. Shitet banesa 50m2 si dhe lokali 26m2 ne Mati 1. Shikoni t&235; gjitha shpalljet bazuar n&235; k&235;rkimin tuaj banesa me qira T&235; gjitha Banesa Prishtin&235; ose regjistroni nj&235; shpallje tani duke treguar se &231;far&235; &235;sht&235; ajo q&235; blini ose shisni dhe p&235;rdorni t&235; gjitha avantazhet q&235; vijn&235; nga t&235; reklamuarit n&235; MerrJep. Apartamente per shitje ne Ulqin, Mali i Zi. al, vendi ideal pr krkim t avancuar pronash n Shqipri. Apartment ne ulqin Blihet Jepet me qera Shitet Krkohet me qera Krkohet pun Ofrohet pun. Numri i dhomave 8. Banesa ne Shitje Ulqin Cmimi 900 euro per m2 Kvadratura 43 m2 dhe 46m2 me nje dhome gjumi Kto Banesa jan n nj lokacion te mrekulushem jo shum larg nga plazhi madh , si dhe vetm disa minuta nga qendra t qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Banesa &235;sht&235; n&235; katin e 4- t&235; dhe ka k&235;t&235; r&235;nditje, 1 dhom&235; dite me kuzhin&235;, 2dhoma gjumi, 1 banjo, 1 depo dhe 1 ballkon. 000 11 foto Apartment Banesa Super Apartament plazhi vjeter 200 m&178; 4 dhoma Vlor&235; Sot, 1727 299. Discover videos related to Banesa ne shitje ulcinj on TikTok. Banesa sht trsisht funks. Banesa, Penthouse dhe apartamente per shitje dhe me qera gjeni me shume ne. Ne 10,368 m2 tok ne kemi 4 parcelat nga 2592 m2. May 16, 2022 Banes-Duplex 188m n SHITJE n o. Banesa me lavatrie dhe tharse me qira Ulcinj; Banesa me qira t. Ofrojme apartamente te permasave edhe tipeve te ndryshme per shitje ne Ulqin, Mal t Zi. Log In My Account ob. Banesa gjendet n&235; Arberi af&235;r Komun&235;s s&235; re. Kan mbetur vetm disa apartamente pr shitje, kshtu q nxitoni t blini nj nga apartamentet m t mira n pjesn m t mir t qytetit me mimin m t lir ne lagjen Pinjesh ne Ulqin. sht njri ndr komplekset m luksoze dhe profesionale q mund t jet investuar n to, i ndrtuar pr ti mundsuar banorve t kompleksit. Dyshemete jan nga parketi dhe. Banesa &235;sht&235; n&235; katin e 4- t&235; dhe ka k&235;t&235; r&235;nditje, 1 dhom&235; dite me kuzhin&235;, 2dhoma gjumi, 1 banjo, 1 depo dhe 1 ballkon. You can try to dialing this number 044 430 200. Banesa ka dhe flet poseduese. Perfundimi i punimeve eshte ne shtator 2024. 17K views, 22 likes, 0 loves, 1 comments, 6 shares, Facebook Watch Videos from Pro. Ne gjetm 0 rezultate. Ne shitje - Banesa. Ndertsa 6 Katshe. Banesa n&235; dispozicion p&235;r shitje ndodhet n&235; Lagjen Rruga C, te Hoxha Invest. Shikoni t gjitha shpalljet bazuar n krkimin tuaj hotel ne ulqin Krkohet (Krkoj te blej), Me qera, N shitje (Shitet, Shes), Krkohet me qera, Kerkoj pun, Oferta pun (punesim), Ndrrohet ose regjistroni nj shpallje tani duke treguar se far sht ajo q blini ose shisni dhe prdorni t gjitha avantazhet q vijn. Truall 1 Hektar n SHITJE n Marec 800 ari. ID e Shpalljes 77873 Ne shitje 80,000 - Banesa 76. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Kto Banesa jan n nj lokacion te mrekulushem jo shum larg nga plazhi madh , si dhe vetm disa minuta nga qendra t qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. 19 Tet 0051 Agjent pr shitje t prons. Info 382 69 450 450 Prshkrimi i linkut. 300,000 RH Real Estate Kompania jon ofron shrbime n shitblerje dhe ndrmjetsime n qiradhnie t patundshmrive si Banesa, Shtpi, Troje, Zyre, Lokale, Objekte Afariste. Shtepia ne shitje Ulqin Plani. com - Falas. Ndertsa 6 Katshe. Shtpija ka gjithsej 3 kate, posedon rezervar t ujit, klimatizim n seciln dhom . Banesa ndodhet n Dardani, n nj ndr lagjet m t frekuentuara t qytetit, afr do shrbimi t nevojshm dhe me qasje direkte n do pjes t qytetit. com By May 8, 2016 June 3, 2018 Banesa ne Shitje Ulqin Kto Banesa jan n nj lokacion te mrekulushem jo shum larg nga plazhi madh , si dhe vetm disa minuta nga qendra t qytetit ku gjinden bankat dhe dyqanet. Nse, gjat krkimin tuaj ulqin Krkohet (Krkoj te blej), Me qera, N shitje (Shitet, Shes), Krkohet me qera, Kerkoj pun, Oferta pun (punesim), Ndrrohet juve nuk ju shfaqen rezultate t prshtatshme, ju rekomandojm t regjistroni nj shpallje me t ciln do t merrni nj ofert pr ato q blini ose shisni. Banesat ne shitje ne Ulqin. banesa-eksluzive-ne-shitje-ne-ulqinID e shpalljes 11716Agjencioni pr Patu. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin UlcinjApartments. Banesa &235;sht&235; n&235; t&235;r&235;si e mobiluar, me t&235; gjitha. 31 tet 2023 - Merr me qira nga njerzit n Ulcinj, Mal i Zi me 20nat. Perbeht prej dhomes se ndejes me kuzhin, banjo, dhe nje dhome te vogel qe mund te shfrytezohet si dhime gjumi. Nse shikoni fotot do t Read more. 2K views, 7 likes, 0 loves, 1 comments, 2 shares, Facebook Watch Videos from Veton Rexhepi - Shes banesa Shiten Banesat e mobiluara ne ULQIN shume prane Plazhit Banesat jane te ketyre madhesive. Aug 28, 2010 Gjate shume vitesh eksperience ne fushen e pasurive te paluajteshme ne Ulqin, kemi pare qe ka patur shume kerkesa per banesaapartamente ne bregdet te Ulqinit. Banesat jan ndrtuar me cilsi t lart, ajo q do t ju bind kur i shihni kto banesat. Objekti gjithashtu ka ashensor dhe vendparkim t mjaftueshm pr klientt. Madhsia e truallit sht 500 m2. Objekti ofron dy ashensor, parking t&235; mjaftuesh&235;m p&235;r banor&235;, etj. Banesa ne shitje ne Ulqin Data 03052018 1420 Rajoni Prishtine Shteti Kosove. Posht Shihni. mimi 1260 m2, sipas marreveshjes. Banesat jan ndrtuar me cilsi t lart, ajo q do t ju bind kur i shihni kto banesat. Ne shitje - Shtepi. 175 000 EUR. Objekti sht duke u ndrtuar me cilsi shum t lart. Detaje t prons. Llogaria ime. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Banesa ka flet poseduese, n dokumenta ka 52. 09 Gush 1626 Agjent pr shitje t prons Banes ne shitje shtoj Ulqin. Ofrojme apartamente te permasave edhe tipeve te ndryshme per shitje ne Ulqin,Mal te Zi. Shtpi 220m n SHITJE n Taslixhe. Banesa ka 3 dhoma ku prej te cilave 2 dhoma jan gjumit dhe nje dhime te ndejes me kuzhin gjithashtu banesa ka nje banjo dhe nje taras te bukur. Banesa gjindet n Mal Te Zi " Ulqin" - Tek Fura Evropa. Objekti sht i pajisur n njrn an me vendparking t jashtm pr banor e n ann tjetr ka hapsir gjelbruese (parkun), ofron sigurim fizik dhe sigurim nn mbikqyrjen e kamerave 24h, mirmbajtje t rregullt t objektit, etj. Banesa ka 1,5 dhoma, banjo, vend per parkim dhe tarase te madhe. net Hyr Shto nje lajmerim (131 vizitore online). Shitet Banesa ne Ulcinj Shitet. Apartment Banesa PENTHOUSE ME QIRA NE RRUGEN B (150m2) 150 m&178; 3,5 dhoma. Me pamje t&235; mrekullushme. Banesa T gjitha n Klin. Krkoni shpallje n MerrJep. SHITET Banesa 126. Lokacioni Ferizaj, Kosove Nr. Plazha me e afert eshte Plazha e Vogel. Banesa ndodhet n kompleksin &39;Famis&39; ne Bregun e Diellit. Cmimi eshte 57. 8,500 ari. 75,000 . A magnifying glass. com iu ofron przgjedhje t madhe t shpalljeve pr banesa n shitje n lagjet e preferuara t Prishtin. Per kete arsye kemi nxjerre ne shitje nje komplex apartamentesh per shitje ne nje nga vendodhjet me interesante te Ulqinit ku jane te gjitha sherbimet perreth kompleksit. Gjej villa dhe vikendica prej drurit n vende turistike t Kosovs dhe jasht saj. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Banesa M t Mira n Ulqin Pr Shitje n Pinjesh Me pamje t mrekullushme t Kalas t Ulqinit dhe Plazhit te vogel. Banesa me lavatrie dhe tharse me qira Ulcinj; Banesa me qira t. Shitsit t Besuar. Ndodhet n nj lokacion tejet t prshtatshm pr banim, n nj. Banesa ka inves. Banesa 90. Me pamje t mrekullushme. Detaje Planimetri Karakteristika. Banesa ne shitje me 2 dhoma gjumi nga 62m2 super lokacion vetem 400 metra nga plazhi i madh. Ndodhet n nj lokacion tejet t prshtatshm pr banim, n nj. Krkoni shpallje n MerrJep. Shtepi ne shitje Ulqin- Ne plazhin e Madh. Gjithashtu mund te na vizitoni ne zyren tone ne Ulqin. May 16, 2022 Banes-Duplex 188m n SHITJE n o. Ndertsa 6 Katshe. Banesa &235;sht&235; n&235; t&235;r&235;si e mobiluar, me t&235; gjitha. Bejme shitblerjen, konsultat e patundshmerive te ndryshme ne Mal te Zi. Ne shitje - Shtepi. com Apartment Banesa n shitje n Lezh - Kerkoni ose postoni tani Apartment Banesa n Lezh Shpallje falas ne MirLir. 000eur Info 382 69 450 450. Krkoni shpallje n MerrJep. Po ashtu, pasi e merr, nuk mund ta nxjerr&235;sh n. Madhsia e truallit sht 500 m2. Shitsit t Besuar. banesa-eksluzive-ne-shitje-ne-ulqinID e shpalljes 11716Agjencioni pr Patu. Cmimi 320. Kati i 2-t Banesa ka kt renditje . Shitet Banesa ne qender te istogut 110 meter katror. Truall 1. Banesa Te Reja Ne Shitje ne Ulqin UlcinjApartments. 108 250 EUR Numri i dhomave 2. shitje dhe. Objekti ofron dy ashensor, parking t&235; mjaftuesh&235;m p&235;r banor&235;, etj. 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp. Banesa e gatshme p&235;r banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" n&235; Prishtin&235; objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne. Ofrojme banese me cmim te volitshem ne qender te Ulqinit me siperfaqe prej 31m2 plus 4m2 tarasa. . candyland casino no deposit bonus codes 2022